След CDC и FDA, Министерството на отбраната на САЩ потвърди за възпаление на сърцето от C0VID-“ваксини“те (НОВО ПРОУЧВАНЕ ПОТВЪРЖДАВА ВРЪЗКАТА МЕЖДУ ИРНК “ВАКСИНИ“ТЕ ЗА С0VID И ВЪЗПАЛЕНИЕТО)

Министерството на отбраната потвърждава за възпаление на сърцето, свързано с ваксините за C0VID в проучване на американските военни Ново проучване на американски военнослужещи установи по-високи от очакваните нива на сърдечни възпаления след поставяне на ваксина за C0VID. Това е откритие, което според Министерството на отбраната трябва да привлече вниманието към състоянието, известно като миокардит, като потенциален страничен ефект от ваксинациите (ВИЖ ТУК). В проучването, публикувано на 29 юни в JAMA Cardiology, американски военни лекари описват 23 случая на миокардит при здрави мъже, които са развили състоянието в рамките на 4 дни след поставянето на ваксината за C0VID (ВИЖ ТУК). Общо … Продължете с четенето на След CDC и FDA, Министерството на отбраната на САЩ потвърди за възпаление на сърцето от C0VID-“ваксини“те (НОВО ПРОУЧВАНЕ ПОТВЪРЖДАВА ВРЪЗКАТА МЕЖДУ ИРНК “ВАКСИНИ“ТЕ ЗА С0VID И ВЪЗПАЛЕНИЕТО)